Договір публічної оферти

Політика конфіденційності
Політика конфіденційності для інтернет-магазину "Krosshub"
 

Введення
 

Компанія "Krosshub" поважає приватність наших клієнтів та користувачів інтернет-магазину. Ця політика конфіденційності пояснює, яку інформацію ми збираємо, як ми використовуємо цю інформацію та як ми захищаємо її від неправомірного використання. Ця політика застосовується до всіх відвідувачів та користувачів інтернет-магазину "Krosshub".

 

Збір інформації
 

Ми збираємо різноманітну інформацію від користувачів, які відвідують наш інтернет-магазин. Ця інформація може включати ім'я, адресу електронної пошти, адресу доставки, номер телефону та інформацію про кредитну картку. Ми збираємо цю інформацію тільки у випадках, коли користувачі добровільно надають її нам.

 

Використання інформації
 

Ми використовуємо зібрану інформацію для обробки замовлень та забезпечення якісного обслуговування клієнтів. Ми також можемо використовувати цю інформацію для зв'язку з клієнтами щодо їх замовлень та інших питань. Ми можемо використовувати інформацію для поліпшення нашого інтернет-магазину та послуг, які ми надаємо.

 

Розкриття інформації
 

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів інтернет-магазину "Krosshub" третім особам, крім випадків, коли це необхідно для обробки замовлень (наприклад, для доставки товарів) або як

що вимагає законодавство. Ми можемо розкривати неособисті дані, які не дозволяють ідентифікувати користувача, для статистичних досліджень або інших цілей.

 

Захист інформації
 

Ми приділяємо велику увагу захисту інформації наших користувачів. Ми використовуємо різні технічні та організаційні заходи для захисту інформації від неправомірного використання, втрати, зміни або розкриття. Ми зберігаємо інформацію на захищених серверах з обмеженим доступом.

 

Користувацькі права
 

Користувачі інтернет-магазину "Krosshub" мають право на доступ до своєї особистої інформації, яку ми зберігаємо. Користувачі також мають право виправляти неправильну інформацію та видаляти свої дані з наших систем, за винятком випадків, коли це необхідно для обробки замовлень або як вимагає законодавство.

 

Зміни до політики конфіденційності
 

Ми можемо змінювати цю політику конфіденційності з часом. Ми будемо повідомляти наших користувачів про будь-які зміни, які можуть вплинути на їх особисту інформацію.

 

Контактна інформація
 

Якщо у вас є будь-які запитання щодо цієї політики конфіденційності або якщо ви бажаєте отримати доступ до своєї особистої інформації, зв'яжіться з нами за допомогою контактної інформації на нашому веб-сайті.

 

Заключення
 

Ми дуже серйозно ставимося до конфіденційності наших користувачів та забезпечуємо високий рівень захисту їх особистої інформації. Ми зобов'язуємося дотримуватися законодавства з питань захисту персональних даних та забезпечувати безпеку наших систем для захисту інформації від неправомірного доступу, втрати, зміни або розкриття.

Якщо у вас є будь-які питання щодо цієї політики конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою контактної інформації на нашому веб-сайті. Дякуємо, що обираєте інтернет-магазин "Krosshub".