Обмін та повернення товару

Повернення та обмін
Компанія здійснює повернення та обмін товарів відповідної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

 

Сроки повернення і обміну
 

Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Обратная доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

При замовленні накладеним платежем або при повній оплаті, повернення / обмін здійснюється в теченні 14 робочих днів. Товар повинен відповідати початковому товарному виду, але не повинен бути підвергнутий використанню. Якщо товар пошкоджений, то його вартість не возмещается. Якщо Ви відправили товар без повідомлення служби підтримки, такий товар не приймається. Звините, ми не приймаємо повернутий товар, доставка якого не була оплачена. Расходы по отправке возвращаемого товара лежат на покупателе. Внимание: Денежные средства для доставки не возвращаются. Доставка по Україні здійснюється тільки кур'єрською службою «Нова пошта».

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може віддати споживачеві в обмін і повернення товарів відповідної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначеним в діючому Перечне непродовольство товарів відповідної якості, не підлеглих повернення і обміну.

 

Повернення грошових коштів
Срок повернення грошових коштів залежить від виду оплати, який значно Ви вибрали.

При звичайному розрахунку повернення грошових коштів здійснюється протягом 5 робочих днів після пред'явлення вимоги про повернення.

Вимоги до вартості товару на карту, якщо було використано незначний розрахунок, відбувається відразу після отримання від покупця.

При використанні електронних платіжних систем повернення здійснюється на електронний рахунок протягом 10 календарних днів.